I am Mikolas and I am Twitch streamer, gamer, coach and partially also game caster. I stream video games as much as I can on my Twitch channel and also visiting LAN events or anything connected with gaming, streaming or technology. I am always trying to stay positive. And my motto? JUST KEEP GOIN ON!!!

MikolasCZE

Shrnutí eSuba.Vodafone Academy

Víkend v The Nest a celou eSuba.Vodafone Academy máme za sebou a já bych rád z pozice komentátora a účastníka shrnul celou tuto událost, která by mohla do značné míry ovlivnit budoucnost minimálně 5 hráčů, kteří byli vybráni do Academy teamu celku eSuba.

Celý víkend panovala naprosto skvělá atmosféra, celý Nest byl doslova vzhůru nohama a stále se něco dělo, ať už to byly zápasy v League of Legends, mentální coaching, workshopy ohledně sociálních médií, anebo fyzických testů. I já sám jsem se velké části těchto aktivit zúčastnil, jak tedy těch fyzických testů s Barbar gym, tak třeba sparingu v jiu-jitsu přímo s Benem Cristovao a musím říci, že celá událost byla skvěle naplánovaná a já si ji rozhodně užil i navzdory tomu, že to bylo velmi náročné.

Jsem opravdu rád, že jsem toho všeho byl součástí a těším se na další podobné eventy. Později přidám další fotky a snad i nějaké to video nebo nějaký ten highlight. 

eSuba Vodafone CZ Redbull The Barbarians #jetovtobě